Objednávky,
Fakturace, Expedice
602 410 072, 602 260 540
Technické poradenství,
Objednávky nerezových komínů
702 020 280, 702 020 732

Nákup přímo u výrobce

Od roku 2002 jsme výrobci keramických komínových systémů CS komíny®. Systém je certifikovaný jako systémový komín u české státní zkušebny Tazus Plzeň.

Jednotlivé díly komínů jsou vyráběny dle našich specifikací, forem a požadavků. Dbáme na to, aby výroba probíhala s konstantní kvalitou zaručující dlouhou životnost všech komponentů.

Komíny splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy dle požadavků norem ČR.  

Vzhledem k tomu, že jsme výrobci komínů a ne jen E-shopový prodejce, tak máme volnou ruku pro další inovace komínů s ohledem na požadavky trhu. Pro většinu našich produktů jsme vyvinuli vlastní formy (prstence, tvarovky) a designové vzory (dvířka, nadstřešní část, nerezové a keramické doplňky) atd.

Komínové vložky nakupujeme od německé firmy PD-Refractories s výrobním závodem ve Svitavách.  Tato firma jejíž historie sahá do roku 1892, kdy se datuje vznik továrny ve Velkých Opatovicích, patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům a dodavatelům žárovzdorných materiálů. 

Tepelnou izolaci pro naše komíny nakupujeme od výrobce ROCKWOOL. 

 

  

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše