Pod hlavičkou dlouhý

Reference

 

 

Obchod Levnekominy.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

 

Petr Kuchař

Dobrý den, na podzim jsem si od Vás koupil komín ( CS komín Standard) , který jsem se synem svépomocí velmi snadno postavil. Děkuji Vám za včasnou dodávku všech dílů a ochotu Vašeho prodejního týmu. Ve většíně případů jsem velmi skeptický k tomu, když je něco označené jako "levné", ale ve Vašem případě jsem rád, že jsem se nemýlil a komín si koupil od Vás. Jen to potvrzuje, že za dobrou cenu je možné koupit i prvotřídní výrobek. I přesto, že jsem laik, tak jsme to zvládli myslím velmi slušně. Ještě bych Vám rád poděkoval za možnost vrácení peněz za přebytečné díly, které nám zbyly a co jsme Vám vrátili. To se jen tak někde nevidí. V našem případě se jednalo o rekonstrukci starého komínu a tak spočítat přesnou výšku nebylo úplně možné. Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsem já.

Ing. Václav Vrána

Vážení, zasílám Vám slíbené foto po instalaci Vašeho komína na mém vodním srubu. Instalace proběhla rychle a bez závad. Tah je natolik dobrý, že kamínka zplynují. Jsem spokojený a již jsem předal spojení na Vás řadě kamarádů.

Ing. Smejkal

Dobrý den,snad nezakřiknu dobrý tah budoucích komínů když Vás pochválím. Děkuji za rady, za přehledné návrhy, příjemné jednání. Další milé překvapení byli dnes chlapi při dovozu, též velká spokojenost. Mějte se hezky,ať se dobře daří.

Pila Františkov nad Ploučnicí s.r.o., Ondřej Hacko

Komíny Universal od firmy Komíny Zeman s.r.o. naše společnost nakoupila v rozmezí 6let tři kusy. Před koupí jsme samozřejmě porovnávaly kvalitu ze zaběhlými značkami.Na první pohled je znatelné, že kvalitou a zpracováním předčí mnohé prémiové značky a hlavně cena je velmi příznivá. Nikdy se nestalo u těchto tří dodávek, aby nebyl doložen návod nebo aby něco chybělo, nebo přišlo v poničeném stavu. Komíny byly odebírány v rozmezí dvou let a na každé dodávce je vidno, že technologie tohoto komínového systému se dále vyvíjí a výrobce se snaží nadále systém zdokonalovat. Systém objednávaní na inter. nás velmi potěšil, jelikož odpadla návštěva stavebnin a upřesnění parametrů případné dotazy byly zodpovězeny na Infolince prodejce. Dodání už byla jen věc domluvy. Po letech používáni nenastal žádný problém, komíny máme o průměru 200mm a osazeny jsou kotli na tuhá paliva(dřevo,uhlí) o výkonech 20-50 kW.

MM stavebniny Nový Bor, Mašita Aleš

Komíny vozíme od firmy Komíny Zeman s.r.o. již několik let. Dosud nedošlo ani k jediné reklamaci a všichni zákazníci jsou spokojeni jak s kvalitou tak hlavně s příznivou cenou. Důležitým faktorem je i jednoduchost montáže a variabilita řešení nadstřešní části. Z těchto důvodů naše firma již komíny jiných výrobců nenabízí.

Kalasovi obec Malíč, okr. Litoměřice

Pro stavbu rodinného domu jsme si vybrali komín od firmy Levné Komíny Zeman s.r.o.. Kromě výborné spolupráce s firmou - bezproblémové jednání, odborná rada, rychlé dodání, dobrá cena; jsme s komínovým systémem maximálně spokojení. Montáž zvládne každý zručný kutil a samotný komín funguje na jedničku. Systém je v souladu s bezpečnostními normami. Každému, kdo staví dům a hledá vhodný komín můžeme komín od firmy Levné Komíny Zeman vřele doporučit.

Za stavební firmu Růžička s.r.o. Igor Růžička

Na naše stavby používáme výhradně komíny od firmy Levné Komíny Zeman s.r.o. Máme pro to mnoho dobrých důvodů. Hlavní a je ten že kvalita velmi dobrá a cena je menší než u srovnatelných výrobku jiných firem. Další podstatný fakt je, že firma Levné Komíny zeman s.r.o. je česká firma. Dále ochota a profesionální přístup zaměstnanců a majitelů firmy vynikající a vše řeší ke spokojenosti zákazníka.

Stavebniny Agro Teplice

Komíny bereme od fa.Zeman několik let a zákazníci jsou spokojeni. Nedošo k žádné reklamaci. Mohu doporučit, rychle jednáni, dobrá cena.

p. Paleček

Vlastním komín od firmy Zeman, průměr 200. Dodán na stavbu veškerý potřebný materiál firmou včetně návodu. Tento komín se velmi dobře vyzdívalo a po 5 letech užívání je komín zcela čistý. Palivem je dřevo.

Krby Pelant, Skaláková

Pro správnou funkci krbu, krbových kamen, pecí, je třeba správný výběr komínu a jeho výška. Poté lze očekávat nejen bezvadnou funkčnost, ale v případě systému Zeman i snadnou a rychlou výstavbu. Doporučují Krby Pelant.

logo_hp logo_hp logo_hp logo_hp
Výhody pro Vás
  • On-line sklad
  • Vlastní doprava
  • Doprava zdarma po celé ČR
  • Vše skladem
  • Dodání do 24 hodin
Bezpečný nákup
Zákaznický servis
POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE