Pod hlavičkou dlouhý

O firmě Zeman Systems s.r.o.

Naše rodinná společnost Zeman Systems s.r.o., (do září roku 2011 známá jako Dušan Zeman - OTS), působí na českém trhu od roku 1993. V současné době se řadíme mezi největší výrobce a dodavatele stavebnicových komínových systémů v ČR.

S výrobou betonových komponentů a strojírenskou výrobou nerezových komínů máme zkušenosti více jak 15 let. Spolupracujeme s významnými producenty komínových systémů.

Úzce spolupracujeme i s výrobci kotlů a krbových kamen ( např. s firmou Jaroslav Cankař - ATMOS) a pravidelně sledujeme nové trendy ve vytápění.

Znalosti a zkušenosti využíváme pro zdokonalování a přizpůsobování se moderním požadavkům na vytápění.

Z důvodů zvyšující se produkce, stále se rozšiřujícího sortimentu a celkového rozvoje společnosti, byla v září roku 2009 firma přemístěna do zcela nového, moderně vybudovaného výrobního areálu o rozloze 3 500 m2 v Ploskovicích na Litoměřicku. 

Na jaře roku 2016 jsme koupili firmu KOVOAGREX zabývající se výrobou skleníků, ocelových konstrukcí a zimních zahrad. Prezentaci si můžete prohlédnout na adrese www.kovoagrex.cz.

Naší prioritou je kvalita a neustálé zdokonalování jednotlivých komponentů všech nabízených systémů, okamžitá expedice jak jednotlivě objednaného materiálu, tak kompletních komínových sestav, přehledné, nově zřízené internetové stránky obsahující e-shop a v neposlední řadě odborný poradenský servis.

Projevíte-li zájem o námi nabízené produkty a služby, každou Vaši poptávku rádi vyřešíme s individuálním přístupem.

Těšíme se i na Vaši návštěvu v našem areálu.

 

Dušan Zeman

majitel firmy

 

 

      

 

 

       

 

 

 

logo_hp logo_hp logo_hp logo_hp
Výhody pro Vás
  • On-line sklad
  • Vlastní doprava
  • Doprava zdarma po celé ČR
  • Vše skladem
  • Dodání do 24 hodin
Bezpečný nákup
Zákaznický servis
POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE