Pod hlavičkou dlouhý

Kouřovod na výměník

Chtěli byste zvýšit účinnost komínu a krbových kamen? Pořiďte si u nás právě teď za velmi výhodné ceny kouřovod na teplovodní výměník.

Odolnost ocelového kouřovodu na výměník

Ocelový plech o tloušťce 1,5 mm s optimální stabilitou tvaru, to je námi nabízený kouřovod na teplovodní výměník. Vysoký stupeň bezpečnosti a odolnosti zaručuje použitý materiál, kterým je ocel.

Vybavte svá kamna s kouřovodem na teplovodní výměník

Kouřovod na teplovodní výměník je vhodný pro kamna i krby. Teplovodní výměník je vybaven dochlazovací smyčkou, která slouží jako ochrana proti přehřátí. Kouřovod šetří Vaše náklady a energii tepla Vašeho domova.

Šetřete své náklady a pořiďte si kouřovod na výměník

Zvýšení výkonu a účinnosti kamen Vám pomůže zajistit kouřovod na teplovodní výměník. Neváhejte, poraďte se s našimi proškolenými pracovníky o výhodách a nevýhodách kouřovodu na výměník.

Objednejte si kouřovod na teplovodní výměník a ušetřete za topné palivo. Věřte, že budete překvapeni a spokojeni s účinností teplovodního výměníku. Garantujeme Vám kvalitu produktu! Přijďte si vybrat vhodný kouřovod do naší kamenné prodejny či nakupujte z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho e-shopu.

logo_hp logo_hp logo_hp logo_hp
Výhody pro Vás
  • On-line sklad
  • Vlastní doprava
  • Doprava zdarma po celé ČR
  • Vše skladem
  • Dodání do 24 hodin
Bezpečný nákup
Zákaznický servis
POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE