Pod hlavičkou dlouhý

Komínový výměník

Zužitkuje co nejlépe teplo svého domova! Pořiďte Vašemu komínu komínový výměník, budete překvapeni a spokojeni s úsporou tepla.

Popis komínového výměníků

Výměník je vybaven komínovou klapkou, která slouží k regulaci odvodu spalin. Pro instalaci má komínový výměník dvě úchytky k ukotvení na horní přírubu. Dvojitá stěna pláště komínového výměníku zajistí proudění tepla jedním vstupem a výstupem. Využitý materiál pro výrobu komínového výměníků bývá převážně plech, měď nebo nerez ocel, a to o tloušťce 2 - 2,5 mm. Výměník se napojuje na kouřovod či kouřové koleno.

Hlavní účel komínového výměníku

Instalací komínového výměníku získáte 2x více tepla, přestože topíte stále stejně. Neváhejte a využijte naší nabídky na komínový výměník. Činnost a účel výměníků je automatická. Splníme Vaše požadavky na míru komínových výměníků. Je možné pomoci teplu i z rodinného krbu, kam můžete také instalovat teplovodní komínový výměník. Spojte tak užitečné s příjemným a šetřete na topných palivech pro Váš domov s komínovým výměníkem. Nenechte utíkat teplo Vašeho domova komínem. Princip, kterým výměník pracuje, je zcela jednoduchý a účinný. Komínový výměník získává ze spalin další teplo, které bez tohoto komponentu vypouštíte jinak komínem. Šetřete topné palivo, energie a Vaše finance za pomoci komínového výměníku.

Prokonzultujte instalaci komínového výměníku s našimi pracovníky. Máme letité zkušenosti v oboru komínových systémů. Komínový výměník je nutno doplnit pojišťovacím termostatickým ventilem, který zabrání možnému opaření při manipulaci a regulace.logo_hp logo_hp logo_hp logo_hp
Výhody pro Vás
  • On-line sklad
  • Vlastní doprava
  • Doprava zdarma po celé ČR
  • Vše skladem
  • Dodání do 24 hodin
Bezpečný nákup
Zákaznický servis
POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE