Pod hlavičkou dlouhý

Komínové systémy

Naše komínové systémy jsou určeny pro vytápění tuhými, plynnými a kapalnými palivy.


Firma Zeman Systems s.r.o. Vám přináší komíny na plynové kondenzační kotle, nerez komíny dvoustěnné izolované, jednostěnné nerez a zděné keramické komíny.

Vyberte si u nás komínový systém, který splní všechny Vaše představy.

Komínové systémy nerezové

Komínový nerezový systém se skládá z jednotlivých stavebních elementů - z volné vnitřní stěny, účinné keramické izolace, která snižuje ztráty ochlazováním spalin a z vnitřního a vnějšího pláště, který zůstává při provozu optimálně chladný. Nerezové komínové systémy a jeho jednotlivé elementy jsou jednoduše spojeny zasunutím a pojištěny spojovacím pásem.
Všechny
díly nerezových systémů jsou dodávány z nerezové oceli, která zaručuje odolnost proti korozi.

Komínový systém - nerez komíny dvoustěnné izolované

Tyto díly komínových systémů jsou určeny pro komíny o průměru 150, 160, 180, 200, 250 a 300 mm. Hlavní význam pro optimální funkci komínu má i jeho tepelná izolace. Vnitřní roura je odizolována od roury vnější. Díky tomuto komínovému systému je získán rychlý tah a nedochází k prohřátí vnějšího pláště

Komínový systém - jednostěnné nerez na vložkování komínů

Společnost Levné komíny Zeman s.r.o. dodává kompletní sortiment dílů na vložkování komínů s průměrem 140, 150, 160, 180, 200 a 250 mm. Jednovrstvý nerezový komínový systém je ideálním řešením pro rekonstrukci Vašich komínů. Materiál komínové vložky garantuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost dílů. Tento komínový systém umožňuje vložkovat komínová tělesa libovolných výšek

Komínový systém - keramické komíny           

Nabízíme díly keramických komínových systémů s průměrem 160, 180 a 200 mm. Dále díly pro keramické komínové systémy Turbo v průměru 100, 140, 200 a 250 mm. Konstrukce komínového systému a hmotnost jednotlivých prvků umožňuje jednoduchou montáž, kterou zvládnete svépomocí. Postup montáže s námi můžete kdykoliv konzultovat, jsme tu stále pro Vás!

 

logo_hp logo_hp logo_hp logo_hp
Výhody pro Vás
  • On-line sklad
  • Vlastní doprava
  • Doprava zdarma po celé ČR
  • Vše skladem
  • Dodání do 24 hodin
Bezpečný nákup
Zákaznický servis
POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE