Pod hlavičkou dlouhý

Komínová dvířka

Mezi důležité komínové komponenty patří pevná komínová dvířka. Vyberte si z naší nabídky komínová dvířka podle svých představ a požadavků. Komínová dvířka jsou připravena přímo k instalaci, mají dvojité patky na zazdění. Uzávěr komínových dvířek je vlevo nebo vpravo, lehce ovladatelný  na kličku se čtyřhranem.

Firma Zeman Systems s.r.o. nabízí typ komínových dvířek, který se osazuje do komínové vložky 160, 180 a 200 mm.

- dvířka jsou vyrobena z kvalitního materiálu, jsou těsná a nespalná

- rychlá instalace

- dvířka jsou dvojitá s izolací

- rozměr vnějšího rámečku je 220 x 350 mm

- jsou opatřena práškovým nástřikem bílé barvy, anebo v nerezovém provedení

- po sestavení kompletního systému je na dvířka vlepený revizní štítek, (součást dokumentace kompletní komínové sestavy), určený pro záznam všech revizních kontrol revizním technikem

 

Komínová dvířka, jejich údržba a životnost

Dlouhou životnost komínových dvířek Vám zaručí využitý materiál a moderní výrobní technologie. Dvířka je možné instalovat do polohy vodorovné, svislé i pod převisem. Snadná údržba komínových dvířek vyžaduje maximálně promazání zámku.

Normy a komínové komponenty

Komínová dvířka jsou bílá, pozinková nebo nerezová. Jsou určena ke komínům pro připojení plynových spotřebičů. Veškeré komínové komponenty se řídí a jsou posuzovány dle ČSN 734201 a 734210.

Objednejte si u nás komínová dvířka za skvělou cenu. Zboží dodáváme ve sjednaném termínu. Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte a obraťte se na naše pracovníky.

logo_hp logo_hp logo_hp logo_hp
Výhody pro Vás
  • On-line sklad
  • Vlastní doprava
  • Doprava zdarma po celé ČR
  • Vše skladem
  • Dodání do 24 hodin
Bezpečný nákup
Zákaznický servis
POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE